Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай балалардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, дарынды балаларды айқындау, оларға қолдау көрсету мақсатында суреттер мен қолдан жасалған бұйымдардың онлайн аудандық сайысы өткізілді.
Сайысқа балабақшалар, мектептер жанындағы шағын орталықтар және мектепалдыдаярлық топ тәрбиеленушілерінің арасында өткізіледі.
1-бағыт бойынша «Туған елім» тақырыбында үздік суреттер конкурсына қатысушы суретті салу процесімен қоса толық аяқталған күйінің көрсетілімі бар 5 сурет сериясын жолдады. Соңғы фотода баланың аяқталған жұмысты ұстап тұрған суреті бейнеленді.2-бағыт бойынша түрлі техника бойынша қолдан жасалған бұйымдардың жасалған ең үздік бұйым конкурсына қатысушы бұйымды жасау процесімен қоса оның толық аяқталған күйінің көрсетілімі бар қысқа бейнебаянды ұсынды. Бейнебаянда туындының авторы өзінің бал тілімен аты-жөнін, жасын, шығарманың тақырыбын, орындау техникасын, шығарманың мазмұнын түсіндіріп айтып берді.

1-    бағыт
Білім беру мекемесінің атауы Тәрбиеленушінің  аты-жөні Жасы Тобы Жұмыс тақырыбы орын
1 МҚКК «Ақбота» бөбектер бақшасы Хайдаров Ерхан 4 Жұлдыз «Тәуелсіз Қазақстан!» 2
2 МҚКК «Ақбота» бөбектер бақшасы Қылышбек Саян 5 Жұлдыз «Тәуелсіз Қазақстан!» 1
3 МҚКК «Ақбота» бөбектер бақшасы Сержан Едіге 5 Жұлдыз «Қазақстаным- Отаным!» 1
4 МКҚК «Балбөбек»бөбек   тер бақшасы Қозы-Көрпеш Айзада 3 Ортаңғы топ «Туған елім» 2
5 МКҚК «Балбөбек»бөбектер бақшасы Серік Айсұлтан 4 Ересек топ «Туған елім» 3
6 МКҚК «Балбөбек»бөбектер бақшасы Уалиев Ибрагим 3 Ортаңғы топ «Туған елім» 2
7 «Балдырған» бөбектер бақшасы» МҚКК Теміртас Адия 4 «Балдырған» аралас тобы «Туған елім» сурет 3
8 Жалтыр ОМ Жасболатова Айлана 5 МАД Туған елем 2
9 Жалтыр ОМ Базаралиева Айсана 5 МАД Тәуелсіз Қазақстан 2
10 Қазақстан НМ   «Балапан» ШО Мырзабекова  Айнара  Маратовна 4 Ересек топ «Туған  елім» сурет 2
11 Көктөбе ОМ Иван Ясмина Айбекқызы 5 МАД Туған елім 3
12 Көктөбе ОМ Серік Елұстар 5 МАД Туған елім 3
13 Көктөбе ОМ Уатхан Айзере Жәнібекқызы 5 МАД Туған елім 3
14 Қазан ОМ  «Гүлдер» ШО Жұмабек Кәусар 4 «Көбеклектер» тобы Туған елім 2
15 «Қарлығаш» бөбектер бақшасы Хамидолда Айғаным 3 «Балауса» ортаңғы тобы «Бәйтерек» 3
16 «Қарлығаш» бөбектер бақшасы Казангапов Сайд 3 «Балауса» ортаңғы тобы «Ту» 2
17 «Қарлығаш» бөбектер бақшасы Жангелді Жантөре 3 «Балауса» ортаңғы тобы «Бәйтерек» 2
18 Малайсары ОМ ШО Зекен Алтынай 6 МАД «Туған өлкем» 2
19 Малайсары ОМ ШО Бекенова Ұлжан 4 Ересек топ «Менің Туым» 1
20 Майтүбек  ОМ ШО Ахметбек  Нұрали Максатұлы 3 2-кіші топ «Туған елім» 3
21 Майтүбек  ОМ ШО Әлібек Ерсұлтан Айбекұлы 3 2-кіші топ «Туған елім» 1
22 Майтүбек  ОМ ШО Матаев Инсар Нариманович 3 2-кіші топ «Туған елім» 3
23 Майтүбек  ОМ ШО Базарбаева Айзере Асылболатовна 4 ортаңғы топ «Туған елім» 1
24 Майтүбек  ОМ ШО Нурланова Зауре Нурболатовна 4 ортаңғы топ «Туған елім»

 

 

2-бағыт
1 МҚКК «Ақбота» бөбектер бақшасы Қайрбай Інжу 3 Гүлдер «Бәйтерек» 1 орын
2 МҚКК «Ақбота» бөбектер бақшасы Кадырова Айару 3 Гүлдер «Қазақстан жалауы» 2 орын
3 МҚКК «Ақбота» бөбектер бақшасы Хайдаров Арлан 5 Жұлдыз «Қазақстан жалауы» 2 орын
4 «Балдырған» бөбектер бақшасы» МҚКК Теміртас Адия 4 «Балдырған» аралас тобы «Үй тұмары» бұйым 2 орын
5 «Қарлығаш» бөбектер бақшасы Мухамеджанов Асанәли 4 «Жігер» ортаңғы тобы «Әдемі Астана» 3 орын
6 «Қарлығаш» бөбектер бақшасы Зейнешева Камила 4 «Жігер» ортаңғы тобы «Туған жерім» 3 орын
7 Малайсары ОМ ШО Берикова Аяла 5 жас МАД «Бәйтерек» 3 орын
8 Малайсары ОМ ШО Ерсайн Назым 4 жас Ересек топ «Тәуелсіз Қазақстан картасы» 1 орын